Firma P.P.H.U. Homer działająca na rynku od 20 lat jest nie tylko producentem i dystrybutorem systemów kominowych. Oferujemy także szeroki wachlarz specjalistycznych usług kominiarskich na najwyższym poziomie.  Nasi kominiarze na terenie Lublina zajmują się:

  • montażem różnych rodzajów systemów oraz nasad kominowych,
    badaniem szczelności kominów,
  • czyszczeniem przewodów dymowych, spalinowych i wentylacyjnych,
  • uszczelnianiem przewodów kominowych przy użyciu nowoczesnej metody ALUFOL,
  • odbiorem technicznym przewodów kominowych w stanie surowym oraz powykonawczym.

 

 

Szeroka oferta usług kominiarskich w Lublinie

Przeprowadzamy fachowy montaż systemów kominowych – w naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów systemów, każdy o unikalnej specyfikacji dostosowanej do rodzaju spalanego paliwa. Ponadto zajmujemy się także montażem nasad kominowych – zarówno kulistych, jak i podłużnych.

Zapewniamy także odbiór kominiarski niezbędny przy oddawaniu do użytku nowego budynku – kominiarze z firmy Homer przeprowadzają w Lublinie dokładne przeglądy i wystawiają protokoły kominiarskie.

W naszej ofercie usług kominiarskich na terenie Lublina znalazło się również profesjonalne czyszczenie przewodów kominowych, a także badanie szczelności kominów przy użyciu specjalistycznego miernika Wohler DP 600. W przypadku wykrycia nieszczelności oferujemy uszczelnianie przewodów za pomocą rękawów aluminiowych ALUFOL. Metoda ta pozwala na przywrócenie szczelności bez potrzeby rozbiórki komina i znacznie poprawia ciąg kominowy.

Do usług kominiarskich dostarczanych przez firmę Homer należy również powiększanie powierzchni przewodów kominowych za pomocą nowoczesnej technologii frezowania.

 

Kominiarz Lublin – usługi nie tylko dla klientów prywatnych

Świadczymy usługi kominiarskie dla różnych podmiotów, zarówno dla osób prywatnych, jak i spółdzielni mieszkaniowych czy instytucji. Zapraszamy zatem do współpracy właścicieli budynków jednorodzinnych, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, zarządców nieruchomości oraz instytucje państwowe i prywatne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku P.P.H.U. Homer zapewnia usługi kominiarskie na najwyższym poziomie. Nasza firma w Lublinie zatrudnia doskonałych kominiarzy, będących fachowcami w swojej dziedzinie. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz materiałami. Nawiązując współpracę z firmą Homer stawiasz na doświadczonych profesjonalistów.